Hjem \ fagtilbud \ teater \ musikkteater \ Timeplan 2020 / 2021

Timeplan 2019/ 2020

Pris: 2.012,– pr. semester



Alder / nivå Tid Sted Pedagog
1. – 2. trinn, FRYS Tir. 16:00 – 16:45 Nordstrand skole Amanda Whatley og Malene Bols
3. – 4. trinn, VOLUM Tir. 16:45 – 17:30 Nordstrand skole Amanda Whatley og Malene Bols
5. – 7. trinn, INTERMEZZO Tir. 17:30 – 18:30 Nordstrand skole Amanda Whatley og Malene Bols
8. – 3. vgs, ILLUSJON Tir. 18:45 – 20:15 Nordstrand skole Amanda Whatley og Malene Bols
1. – 2. trinn, JUBEL Ons. 16:30 – 17:15 Sagene skole Heidi Trettøy Simonsen og Margit Jansdotter Garlid
3. – 4. trinn, TRAMPEKLAPP Ons. 17:15 – 18:00 Sagene skole Heidi Trettøy Simonsen og Margit Jansdotter Garlid
5. – 7. trinn, APPLAUS Ons. 18:00 – 19:00 Sagene skole Heidi Trettøy Simonsen og Margit Jansdotter Garlid
8. trinn – 3. vgs. OVASJON Ons. 19:00 – 20:30 Sagene skole Heidi Trettøy Simonsen og Margit Jansdotter Garlid
1. – 2. trinn, ZIP ZAP Ons. 16:15 – 17:00 Ila skole Eva Verpe og Amanda Whatley
3. – 4. trinn, FOKUS Ons. 17:00 – 17:45 Ila skole Eva Verpe og Amanda Whatley
5. – 7. trinn, ENSEMBLE Ons. 17:45 – 18:45 Ila skole Eva Verpe og Amanda Whatley
8. trinn – 3. vgs. SPOTLIGHT Ons. 19:00 – 20:30 Ila skole Eva Verpe og Amanda Whatley
1. – 2. trinn, SPRELL Ons. 17:00 – 17:45 Høyenhall skole Karoline Meyer og Margrete Bratberg
3. – 4. trinn, REAKSJON Ons. 17:45 – 18:30 Høyenhall skole Karoline Meyer og Margrete Bratberg
5. – 7. trinn, KATHARSIS Ons. 18:30 – 19:30 Høyenhall skole Karoline Meyer og Margrete Bratberg
8. – 3. vgs, GAFFA Ons. 19:30 – 21:00 Høyenhall skole Karoline Meyer og Margrete Bratberg
1. – 2. trinn, GNIST Tor. 16:15 – 17:00 Rødtvet skole Gry Lille-Homb og Malene Bols
3. – 4. trinn, IMPRO Tor. 17:00 – 17:45 Rødtvet skole Gry Lille-Homb og Malene Bols
5. – 7. trinn, THALIA Tor. 17:45 – 18:45 Rødtvet skole Gry Lille-Homb og Malene Bols
8. – 3. vgs, THEATRON Tor. 18:45 – 20:15 Rødtvet skole Gry Lille-Homb og Malene Bols








Publiseringsløsning av Imbera AS